hrochotsky mlyn logo wide

Archive

3 jan

Zelený Háj

Jedna z najobľúbenejších izieb pre svoj výnimočný dizajn. Aj na tejto izbe nájdete hmyzí domček, resp. hniezdo – vždy tam prebýva niekto iný 🙂 Štýlové vybavenie izby dopĺňa nádherný koberec, ktorý zvýrazňuje štruktúru dreva na masívnom nábytku.

READ MORE

15 apr

Ružová Kyslinka

Krásna izba s výhľadom na celú dolinku. Veľkým plusom je priestranný balkón. Dostatok svetla zabezpečujú veľké okná. Na izbe je tiež búdka, kde pravidelne hniezdia miestne vtáčiky. Súčasťou izby je aj retro rádio pre nerušené romantické počúvanie hudby. Izbu odporúčame pre páriky, ktoré milujú prírodu a chcú si užívať nádherný výhľad v ktoromkoľvek ročnom období.

READ MORE

14 apr

Biela Granička

Jedna z najkrajších izieb, aspoň pre mňa. Krásne jemné modré tóny nádherne kontrastujú so štýlovým kobercom. Izba je doslova zaliata slnkom, vďaka svojej orientácii voči svetovým stranám. Veľkým plusom je aj priestranný balkón  

READ MORE

13 apr

Modrá Skalka

Mimoriadne elegantná a krásne kontrastná izba plná slnka. Masívna a dizajnová posteľ, v ktorej budete spať ako vo vatičke. Veľkým plusom je aj priestranný balkón. Kto hľadá eleganciu a tradíciu, túto izbu nemôže vynechať

READ MORE

12 apr

Hnedá Dorotka

Jedna z najobľúbenejších izieb pre svoj výnimočný dizajn ale aj priestranný balkón. Aj na tejto izbe nájdete hmyzí domček, resp. hniezdo – vždy tam prebýva niekto iný 🙂 Štýlové vybavenie izby dopĺňa nádherný koberec, ktorý zvýrazňuje štruktúru dreva na masívnom nábytku.

READ MORE

11 apr

Béžová Dúbrava

Útulná izba ladená do romanticky béžovej farby. Odporúčame najmä pre páriky, ktoré dokonale ocenia príjemne zariadenú izbu v tichom prostredí. Súčasťou izby je samozrejme wifi a TV. V samostatnej kúpeľni si doprajete osviežujúcu sprchu. Izba je ladená do béžovej farby, čo dokonale zvýrazňuje štýlový masívny nábytok.

READ MORE